سوالات متداول

همیشه به شما کمک می کنیم

سئوال ۱: علت پایین بودن قیمت لپ تاپ ها چیست؟

به دلیل واردات مستقیم لپ تاپ های استوک و حذف واسطه ها لپ تاپ های فروق با کمترین قیمت به دست شما دوستان عزیز خواهد رسید.

سئوال۲: روش ارسال و هزینه آن چگونه خواهد بود؟

ارسال در تهران با پیک و در شهرستان ها به صورت پست پیشتاز انجام خواهد گرفت. هزینه ارسال برای همه عزیزان در سراسر کشور ۲۰,۰۰۰ تومان خواهد بود.

سئوال۳: روش پرداخت به چه صورت می باشد؟

از طریق درگاه بانکی سایت و یا به صورت کارت به کارت انجام خواهد گرفت. در صورتی که مشتری بخواهد هنگام تحویل لپ تاپ هزینه آن را پرداخت کند ۱% قیمت لپ تاپ به عنوان کارمزد شرکت پستی اخذ خواهد شد.

سئوال۴: آیا لپ تاپ های دست دو دارای گارانتی می باشند؟

لپ تاپ های دست دو دارای یک هفته مهلت تست بوده و درصورت نیاز مشتری با هزینه ۱۰% قیمت لپ تاپ، یک سال گارانتی خواهد شد. همچنین در صورت صلاحدید مشتریان گرامی بیمه از شرکت های معتبر بیمه ای کشور درنظر گرفته خواهد شد.

سئوال۵: آیا می توان لپ تاپی که در فروشگاه موجود نیست سفارش داد؟

بله. در صورت نیاز به لپ تاپ با مشخصات مدنظر شما، ابتدا قیمت نهایی به شما اعلام شده و ۴۰ روز بعد از تأیید شما لپ تاپ برای شما ارسال خواهد شد. جهت تأیید سفارش ۳۰% مبلغ کل باید پرداخت و مابقی هنگام تحویل پرداخت می شود.

سئوال۶: آیا لپ تاپ های استوک دارای ایراد فنی می باشند؟

تمامی لپ تاپ ها قبل از قرار گرفتن در سایت فروشگاه ما، توسط کارشناسان کاملاً تست می شوند و از نظر سلامت فنی مشکلی نخواهند داشت. چنانچه لپ تاپی دارای مشکل فنی خاصی باشد، در قسمت مزایده محصولات، به فروش خواهد رسید.

سئوال۷: آیا لپ تاپ های استوک از نظر ظاهری مشکل ندارند؟

با توجه به اینکه لپ تاپ ها استوک می باشند، خط و خش جزئی (نه شکستگی های بزرگ) در لپ تاپ های قدیمیتر عادی می باشد. بالطبع لپ تاپ های جدید بسیار تمیز می باشند. جهت بررسی دقیق تر این موضوع می توانید با کارشناسان فروش در ارتباط بوده و عکس های لپ تاپ ها را قبل از خرید از ما دریافت کنید.

هنوز سئوالی دارید؟

از طریق فرم تماس زیر سئوالات خود را بپرسید.

    X